Ludzie z przyrządami do ćwiczeń oraz napis osiem tygodni do zdrowia

Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił program „8 tygodni do zdrowia”, czyli serię 35 min filmów, które publikowane będą na kanale Akademii NFZ na YouTube, w każdy wtorek, przez kolejne dwa miesiące.

Warzywa w koszyku wiklinowym

Piszesz? Śpiewasz? Lubisz lokalną żywność? Strona Mam Plon organizuje konkurs na najsmaczniejszy utwór muzyczny lub literacki. Zaśpiewaj lub opisz popularne w twoim regionie danie, potrawę, przysmak i wygraj 500 zł!

Różne gatunki ptaków i napis rozwiń skrzydła dzięki stypendium!

Poszukujesz źródeł wsparcia swojego rozwoju naukowego, artystycznego, sportowego? Myślisz o wyjeździe na studia za granicą? A może szukasz ciekawych ofert konkursów?

Długopis, skoroszyt z napisem zebranie wiejskie

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Nowego Kawkowa na zebranie, które odbędzie się w poniedziałek28 września 2020 r. o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej lub ze względów bezpieczeństwa epidemicznego - jeśli pogoda na to pozwoli na placu przy świetlicy wiejskiej.

Okulary, długopis, kartka z napisem zebranie wiejskie

Informujemy, że dnia 22 września 2020 r. (wtorek) odbędzie się Zebranie Wiejskie Sołectwa Wołowno, w terminie pierwszym o godzinie 18:45 lub w terminie drugim o godzinie 19:00 w świetlicy wiejskiej.

Maszyna do pisania z kartką i napisem zebranie wiejskie

Zapraszamy mieszkańców Gutkowa oraz Wilimowa na zebranie wiejskie, które odbędzie się 8 września 2020, godz. 17:00.

Osoba pisząca na karce informacje o treści: Zebranie wiejskie

Zapraszamy mieszkańców wsi Warkały na Zebranie Wiejskie, które odbędzie się w świetlicy w dniu 04.09.2020 r. o godz.17:00.

Sylwetka kominiarza idącego po dachu w stronę komina

Kampania społeczna„Sadza płonie. Czad zabija. Żyj.” jest kontynuacją kampanii społecznych „Czyszczone kominy to mniejszy smog” oraz „Zaproś kominiarza”.